همه ما می دانیم که بدون لذت بردن از خوراکی های شیرین مورد علاقه خود از جمله حلوا ارده اردکان جشن شما بی معنی است! و البته حلوا ارده در صدر لیست قرار دارد.

فقط فکر کردن به آن باعث می شود بزاق ما را از بین ببرد و چگونه. اما ترس از کالری و این همه چربی را نیز به همراه دارد. واقعاً چه کار کنیم؟

نکته کلیدی این است که از شیرینی مورد علاقه خود لذت ببرید اما با یک پیچ و تاب سالم. بنابراین خانم‌ها، وقت آن است که نکات هیجان‌انگیزی را به اشتراک بگذارید زیرا حلوای شما نیز می‌تواند سالم باشد!

حلوا یک اصطلاح عمومی است که به بسیاری از انواع شیرینی های متراکم در خاورمیانه و مناطق اطراف آن اشاره دارد.

ماده اولیه آرد یا نوعی کره آجیل است و همچنین حاوی یک یا چند شیرین کننده است. محتوای غذایی حلوا به دستور غذایی خاص بستگی دارد، اگرچه به طور کلی چربی بالایی دارد.

حلوا

هر کشور و تولید کننده ای نوع حلوای مخصوص به خود را دارد. این اطلاعات تغذیه ای در مورد حلوا یونانی آتیکا صدق می کند.

این ماده عمدتاً حاوی خمیری است که از خمیر دانه کنجد به نام تاهین ساخته شده است. مواد اضافی حلوای یونانی شامل عسل و کاکائو است. اندازه سرو 100 گرم یا حدود 3.5 اونس است.

یک وعده حلوا در مجموع حاوی 478 کالری است، چربی 279 کالری، کربوهیدرات ها 163 کالری و پروتئین 36 کالری باقی مانده را تشکیل می دهد.

این 23.9 درصد از ارزش روزانه کالری را با فرض رژیم غذایی 2000 کالری در روز فراهم می کند.

حلوا در هر وعده 31 گرم چربی دارد که از 26 گرم چربی اشباع و 5 گرم چربی اشباع تشکیل شده است.

این 47.7 درصد از ارزش روزانه برای چربی و 25 درصد از ارزش روزانه برای چربی اشباع را فراهم می کند. حلوا حاوی چربی ترانس یا کلسترول نیست.

یک وعده حلوا در مجموع حاوی 40 گرم کربوهیدرات از جمله 4 گرم فیبر رژیمی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *