تلویزیون های سامسونگ از جمله تلویزیون سامسونگ 55 اینچ جدید دارای فناوری ضد تابش نور است که ساختار چشم شب پره را کپی می کند.

این به طور قابل توجهی برای کاهش انعکاس یا خیرگی بر روی صفحه تلویزیون ایجاد شده است.

این برجستگی با چشم ماه مقایسه می شود زیرا برجستگی ها و شیارهای اندازه نانو آن مشابه آن است و این برجستگی ها به چشم پروانه اجازه می دهد تا نور منعکس شده کافی را جذب کند.

اتصال تک کابلی به شما این امکان را می دهد که دستگاه ها را با یک کابل متصل کنید تا محیط اطراف شما مرتب تر به نظر برسد و سیم کشی قابل مشاهده نیز کاهش یابد.

تلویزیون

کابل A/V و برق را از تلویزیون شما به جعبه وان کانکت سامسونگ منتقل می کند. این اساساً به کاهش مشکلات کابل کشی کمک می کند و جوهره یک اتاق تمیز و مرتب را تقویت می کند.

تلویزیون‌های سامسونگ طراحی یکپارچه‌ای دارند که فراتر از لبه است و صفحه نمایش بی‌نهایت به شما امکان می‌دهد آنچه را که روی صفحه است متمرکز کنید.

این قاب باریک و نازک تقریبا نامرئی دارد که جذاب تر به نظر می رسد. ظاهر خود تلویزیون نشان می دهد که وزن آن کمتر است.

حالت محیطی به سادگی یک الگوی مجازی در تلویزیون شما بر اساس محیط اطراف شما ایجاد می کند.

می توانید با تلفن خود از تلویزیون خود عکس بگیرید و فناوری سنتز بافت یک الگوی مجازی روی صفحه تلویزیون شما ایجاد می کند که تقریباً تلویزیون شما را نامرئی می کند و با پس زمینه ترکیب می شود.

تلویزیون سامسونگ حتی اگر در حالت HDR باشد، تاخیر ورودی کمی دارد. تأخیر ورودی کم اساساً به معنای تأخیر کمتر یا تأخیر کمتر بین سیگنال های دریافتی تلویزیون و مانیتور است.

برای بازی های ویدیویی عالی است، تاخیر ورودی کمتر تجربه بازی شما را افزایش می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *