تصور اینکه زندگی ما بدون راحتی توالت فرنگی چینی چگونه خواهد بود دشوار است. توانایی تسکین خود به روشی راحت و با وقار بسیار ارزشمند است.

هنگامی که به دنبال خرید یک توالت جدید هستید، انواع بسیاری از توالت ها وجود دارد که باید از بین آنها انتخاب کنید تا مطمئن شوید که بهترین آنها را خواهید داشت.

بنابراین بهترین توالت ترکیبی از عوامل بسیاری است.

توالت های فلاش رایج ترین انواع توالت ها هستند. تقریباً همه انواع توالت های دیگر در زیر توالت های فلاش قرار می گیرند. سر جان هرینگتون توالت فلاش را در سال 1592 اختراع کرد.

توالت های فلاش از آب برای تخلیه زباله های انسانی از کاسه توالت استفاده می کنند.

مقدار آب مصرفی برای شستشوی توالت ها از بیش از 5 گالن در هر شستشو به میزان فعلی حتی کمتر از 1 گالن در هر شستشو کاهش یافته است.

با پیشرفت مهندسی و فناوری، توالت های مدرن با استفاده از کسری از آب مصرفی توالت های قدیمی، عملکرد شستشوی بالاتری دارند. سطح راحتی نیز افزایش یافته است.

توالت

به زبان ساده، گرانش نیرویی است که اجسام را به سمت زمین می کشد. توالت های گرانشی فلاش از این نیرو برای کمک به آنها در کار استفاده می کنند.

بیشتر توالت های فلاش نیز توالت های فلاش گرانشی هستند. مخازن آب آنها به طور عمدی در بالای کاسه نصب می شوند.

به طوری که هنگام شستشوی توالت آب با کمک نیروی جاذبه از مخزن به کاسه منتقل می شود.

برای اینکه فلاشینگ اتفاق بیفتد، باید در عرض چند ثانیه حجم زیادی از آب در کاسه توالت ریخته شود.

به همین دلیل است که شما نمی توانید یک توالت را با ریختن آب به داخل کاسه توالت مستقیماً از خط منبع تغذیه شستشو دهید.

بنابراین مخزن آب یک منبع آب آماده برای شستشوی توالت فراهم می کند. خط تامین آب پس از هر بار شستشو مخزن را با آب پر می کند.

آب از مخزن خارج شده و از طریق دریچه ای به نام شیر فلاش وارد کاسه می شود. بیشتر توالت‌های فلاش گرانشی دارای شیر فلاش 2 اینچی هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *