در سال 1997 کیف polo راه اندازی شد. زمانی که بسیاری هنوز کوله پشتی را با ظاهری متفاوت و کاملاً جدید ارائه می کرند. پولو باگت که به گونه‌ای طراحی شده است که به‌خوبی زیر بازو قرار گیرد، درست مانند نان فرانسوی هم نامش، ممکن است کوچک بوده باشد.

اما به گونه‌ای طراحی شده است که بیانیه‌ای داشته باشد گیره فوق‌العاده FF این امر را تضمین می‌کند.

جایی که کوله پشتی به همان اندازه نمادین پرادا پر از عملکرد بود، برگ برنده باگت فانتزی بود درست همانطور که کری بردشاو کوله پشتی او را با توتوس و جیمی چوس جفت کرد، باگت منحصر به فرد، خیال انگیز و تا حد زیادی آرزومند بود.

شما را در طول یک روز طولانی در دفتر نمی بیند، اما شما را برای مارتینی در ساعت 6 بعد از ظهر می برد.

باگت که روی بازوهای نائومی کمبل و مدونا دیده می‌شود و به لطف نقش مکرر در فیلم Sex and the City، یک بار دیگر در صفحه‌های کوچک ظاهر می‌شود.

شاید اولین کیفی بود که نسلی از زنان حاضر بودند بیش از اجاره‌شان خرج کنند. کیف It متولد شده بود.

کیف

تقاضا به سرعت از عرضه پیشی گرفت و منجر به لیست های انتظار طولانی شد و از سال 1997 بیش از 1000 تکرار مختلف ایجاد شده است گواهی بر قدرت ماندگاری این شبح انقلابی.

تا سال 2000، It-bag حکمرانی کرد و معمول ترین روش برای راه اندازی کیسه های مورد انتظار بود که یک لیست انتظار طولانی را سفارش دهند.

اما برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس بودند که یک کیف به اصطلاح It-bag را به چنگ آورند، این آرزو لزوماً عملی نبود.

پدینگتون مورد علاقه کلوئه در حالت خالی بیش از 1 کیلوگرم وزن داشت و این به لطف قفل سنگین و تزیینی که از جلو تاب می‌خورد، نبود.

با این حال همه 8000 دستگاه قبل از ورود به فروشگاه ها در سال 2005 فروخته شد همین امر در مورد روکوی لوکس الکساندر وانگ نیز صدق می کند.

علیرغم پایه های تزئین شده فوق العاده سنگین آن، روی بازوی بسیاری از مدل های خارج از وظیفه چرخیده بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *