کثیف شدن پوشاک بچه گانه شادلین کودکان طبیعی است. آنها به راحتی غذا یا نوشیدنی را می ریزند و دوست دارند با آب بازی کنند یا در یک باغ گل آلود طبیعی که بچه ها کثیف شوند.

بچه ها اگر لباس های سفت و سختی بپوشند که به راحتی قابل شستن باشد، خوشحال تر می شوند.

کودکانی که بیش از حد در مورد تمیز نگه داشتن نق می زنند، احتمالاً با نگرانی واکنش نشان می دهند. این نگرانی باعث می شود که آنها از بازی خود لذت بسیار کمتری ببرند.

کفش و سایر انواع کفش جزء ضروری لباس هستند و نیاز به توجه خاصی دارند. اگرچه ما عمدتاً در مورد کفش صحبت خواهیم کرد، بسیاری از آنچه گفته می شود در مورد سایر انواع کفش نیز صدق می کند.

کودکان تا زمانی که راه می روند نیازی به کفش ندارند. آنها فقط در صورت لزوم به آنها نیاز دارند تا از پاها در برابر آسیب محافظت کنند یا آنها را گرم نگه دارند.

پوشاک

پابرهنه رفتن تا حد امکان باعث می شود که استخوان ها و ماهیچه ها به طور طبیعی رشد کنند و پاهای قوی و سالم تولید کنند.

کفش های کودکان باید شکل و اندازه مناسبی داشته باشند تا استخوان ها و ماهیچه های پا به درستی رشد کنند.

استخوان های پای یک کودک خردسال بسیار نرم و شبیه لاستیک است. کفش های نامناسب می توانند به راحتی این استخوان ها را خم کنند.

با رشد کودک استخوان ها سفت می شوند. اگر پا در حالت ایده آل نگه داشته شود، استخوان ها در شرایط ایده آل سفت می شوند. کفش های کودک

اگر پاها در کفش های خیلی کوچک له شوند، استخوان ها به شکل نامناسبی سفت می شوند و ماهیچه ها رشد ضعیفی پیدا می کنند.

هنگام پوشیدن کفش های تنگ، کودک به ندرت احساس درد می کند و شکایت نمی کند.

درد ممکن است دیرتر ایجاد شود، زیرا بسیاری از مشکلات پا و کمر که در سنین بالاتر ایجاد می‌شوند به دلیل کفش‌های نامناسب در دوران کودکی ایجاد می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *