برای کسانی که علاقه مند به تهیهخیارشور وکیوم هستند، خیارها تازه یک انتخاب محکم است.

خیار ها به رنگ سبز متوسط هستند و بافت عالی، ترد و شیرینی دارند، به شرطی که وقتی بین یک و نیم تا شش اینچ طول دارند، آنها را برداشت کنید.

تصویر مربع نزدیک از خیارهای «خیارشور خانگی» با شاخ و برگ و گیاهان در پس‌زمینه.
“خیارشور خانگی”

مزیت دیگری که ممکن است به دنبال آن باشید: این رقم انگورهایی به طول تنها چهار یا پنج فوت تولید می کند که برای باغبانی در فضاهای کوچک و ظروف ایده آل است.

 

همچنین کاملاً سخت است و در برابر لکه های زاویه دار برگ، ویروس موزاییک خیار و سفیدک پودری و سایر بیماری ها مقاوم است.

«خیارشور وکیوم خانگی» در بسته‌های دانه‌های یک و نیم گرمی از بوتانیکال اینترستز و به‌عنوان گیاه بچه زنده از فری مورس از طریق والمارت در دسترس است.

10. هانی پلاس
در یک نگاه، «Honey Plus» ممکن است برای خیارشور وکیوم ها بسیار صاف به نظر برسد، اما در واقع به خوبی آب نمک را نگه می دارد و گرم می شود.

پوست ها رنگ مشخصی دارند، طلایی بسیار روشن تا سبز فوق العاده کم رنگ. همراه با سرکه سفید و فلفل قرمز رنگارنگ در یک شیشه شفاف جذاب است.

با این حال یک توصیه: اگر می‌خواهید میوه‌ها را می‌توانید یا فریز کنید، آن‌ها را از سه تا چهار اینچ انتخاب کنید. بزرگتر است و بافت آن ترد نیست.

سرکه و اسیدیته
بعد، سرکه: برای اطمینان از ایمنی، به دنبال اسیدیته 5٪ روی برچسب باشید. از سرکه های خانگی استفاده نکنید، زیرا اسیدیته آن متفاوت است و ممکن است محصول نهایی مطمئنی ایجاد نکند. سرکه سفید معمولاً سرکه پیش فرض است، زیرا طعمی خنثی دارد، اما می توانید از هر نوع سرکه ای استفاده کنید، به شرطی که اسیدیته آن 5 درصد باشد. سرکه سیب را در خیارشور خردل یا خیارشور نان و کره و سرکه مقطر سفید را برای خیارشور شوید و سایر سبزیجات خیارشور مانند لوبیا شوید امتحان کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *