گاهی اوقات میز عسلی فلزی ترکیب برخی غذاها به سادگی باعث سردرگمی خانم های خانه دار ما می شود.

با این حال، پس از آماده کردن ظرف، اغلب آنها شروع به درک این می کنند که چقدر خوشمزه و خوب است.

بنابراین، به عنوان مثال، می توانید سیب های معمولی را با هویج ترکیب کنید، باور نمی کنید و از این “دوئت” مربای به سادگی خیره کننده دریافت کنید! و مربای شما چه عطر فریبنده ای دارد و اصلاً ارزش گفتن ندارد ، باید خودتان آن را احساس کنید!

برای تهیه مربا از هویج و سیب، حدود 3.5 کیلوگرم سیب از هر نوع و کمی کمتر هویج 3 کیلوگرم مصرف می کنیم. سبزیجات و میوه ها قبل از خرد کردن تحت پردازش اضافی قرار می گیرند که شامل شستن، بریدن کرم ها و هر چیزی که غیرقابل خوردن است می باشد.

پوست علاوه مربای هویج ژله ای بر این از هویج جدا می شود. آن را از سیب حذف نمی شود.

مربا

شما همچنین می توانید محصولات شرکت آراد برندینگ بلافاصله یک جفت پرتقال و یک لیمو را آماده کنید. آماده کنید، سپس بشویید، پوست آن را بردارید و با جدا کردن استخوان ها، به قطعات کوچک برش دهید.

هویج را بلافاصله پس از آسیاب کردن و برای این کار از غذاساز یا گوشت کوب برقی معمولی استفاده می کنند، با دو کیلوگرم شکر ترکیب می کنند و می گذارند چند دقیقه بماند.

سپس هویج در شربت شکر را از قبل روی آتش آهسته قرار داده و حداقل نیم ساعت بجوشانید.

وقتی هویج به اندازه کافی نرم شد، سیب به آن اضافه می شود، به همان ترتیب له می شود و 0.5 کیلوگرم شکر دیگر، ظرف به پخت ادامه می دهد.

این مرحله از پخت نباید بیش از 20 دقیقه باشد، زیرا باید پرتقال و لیموی پیچ خورده را به کل جرم اضافه کنید. با مرکبات، مربای هویج و سیب باید ده دقیقه دیگر بجوشد قبل از اینکه ظرف در شیشه های تمیز استریل گذاشته شود.

اگر دیدید مربا خیلی شبیه مربا نیست، یعنی غلظتش خیلی مایع است، کمی بیشتر زمان بگذارید تا آن را بپزید. با این حال، فراموش نکنید که چنین مرباهایی به دلیل پکتینی که بخشی از سیب است، در طول فرآیند سرد شدن تمایل به غلیظ شدن دارند.

از مواد نگهدارنده محصولات کشاورزی خراسان رضوی اضافی استفاده نمی شود. وقتی ظرف کاملا سرد است، مربای شما باید قوام مناسب و سایه رنگ شگفت انگیزی پیدا کند!

هیچ چیز غیرعادی در شرایط نگهداری چنین مربا وجود ندارد و بنابراین با سایر مواد نگهداری که معمولاً برای استفاده در آینده تهیه می کنید، همتراز ذخیره می شود. اگرچه باید درک کنید که نگهداری چنین ظروفی بهتر است در زیرزمین هایی که در خیابان حفر شده اند انجام شود!

 • منابع:
  1. Combination of carrot and apple jam with unique taste
 • تبلیغات:
  1. مشاوران ایزوگام در زمینه تخصصی
  2. هویج یک سبزیجات مورد علاقه آمریکاست
  3. مد جوراب های ترند و روشن 2022
  4. با گلاب می توان زگیل و جوش را درمان کرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *