حوله های صورت از جمله حوله گلبافت تبریز دارای اندازه کوچک و مناسبی هستند که آنها را برای شستشوی سریع صورت ایده آل می کند.

اندازه کوچکتر همچنین به این معنی است که می توانید اغلب آنها را عوض کنید و حوله های صورت بیشتری را در یک بار لباس بشویید.

حوله های دستی اندازه مناسبی برای آویزان کردن روی حوله هستند تا برای خشک کردن دست ها بعد از شستن مکرر استفاده شوند.

آنها همچنین نسبتا کوچک هستند و به راحتی می توان چندین مورد را در یک بار شستشو قرار داد.

انواع حوله ها دارای طیف گسترده ای از الیاف پنبه و همچنین مواد دیگر هستند. الیاف و مواد مورد استفاده در ساخت حوله ها نتایج متفاوتی را از نظر ماندگاری حوله ها، نحوه عملکرد و نرمی آن ها ارائه می دهند.

در حالی که پنبه رایج ترین ماده مورد استفاده برای حوله است، ترکیبات و کیفیت های مختلفی از حوله های نخی وجود دارد.

حوله

در اینجا از رایج ترین مواد و ترکیباتی که باید به دنبال آنها باشید آورده شده است.

پنبه مصری: این الیاف پنبه از گیاهی متفاوت نسبت به پنبه معمولی می آید و به طور گسترده ای بهترین پنبه برای حوله در نظر گرفته می شود.

این الیاف قوی‌تر و نرم‌تر از سایر انواع پنبه هستند و در نتیجه نخ‌های ظریف‌تری به وجود می‌آیند که به صورت یکدست‌تر بافته می‌شوند.

حوله های ساخته شده از پنبه مصری حسی لوکس و قابلیت جذب عالی دارند. بسیاری از بهترین اسپاها و هتل های لوکس، حوله های پنبه ای مصری را به دلیل کیفیت برتر انتخاب می کنند.

پنبه ترکیه که در منطقه دریای اژه رشد می کند، خواصی مشابه پنبه مصری دارد. پنبه ترک با الیاف بلند و نرم خود یکی دیگر از گزینه های عالی برای حوله های مجلل است.

تعادل خوبی بین قدرت جذب پنبه مصری با زمان خشک شدن سریعتر ارائه می دهد. پنبه ترک اغلب هر چه بیشتر شسته شود نرم تر و نرم تر می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *