مجله چشم انداز در مورد دفترچه یادداشت فانتزی
آیا تا به حال در مورد تابلوی ویژن چیزی شنیده اید؟ تصور کنید، اما در یک مجله! وحشیانه ترین فانتزی خود را از بهترین زندگی خود بنویسید. تصاویر را از مجلات جدا کنید، تصاویر خود را بچسبانید و اجازه دهید بدون محدودیت رویاپردازی کنید.

نمی دانید این پروژه سرگرم کننده را از کجا شروع کنید؟ این تمرین را برای صفحه یک امتحان کنید!

گزارش سلامت
اگر شما هر نوع بیماری پزشکی یا روانی دارید، نگه داشتن گزارش سلامت ممکن است مورد علاقه جدید شما باشد. شما می توانید تمام علائم، محرک ها، داروها و هر اطلاعات دیگری را که به وضعیت شما مرتبط است ردیابی کنید.

به این ترتیب می توانید الگوهای فراگیر را ببینید و وضعیت خود را بهتر مدیریت کنید! و یک امتیاز اضافی این است که می توانید گزارش سلامت خود را با پزشک خود در میان بگذارید و گفتگوی بهتری در مورد گام های رو به جلو داشته باشید.

سلامتی بخش فوق العاده مهمی از زندگی است، پس یک دفترچه خالی را به علت اختصاص دهید! گزارشی از هر چیزی که می خورید، مقدار آبی که می نوشید، نگه دارید و حتی یک لیست خواربار دائمی بنویسید تا با خود به فروشگاه ببرید. اگر به کالری شماری علاقه دارید، این اطلاعات را در دفترچه غذایی خود نیز نگه دارید. این بهترین راه برای تماشای آنچه می خورید است!

مجله باغبانی
یک مجله باغبانی برای افرادی که شست سبز دارند فوق العاده است. فهرست دقیقی از گیاهان آپارتمانی، گیاهان پاسیو یا گیاهان باغچه غذایی خود را نگه دارید. یک برنامه زمانی ایجاد کنید تا دقیقا بدانید هیولای شما چه زمانی آبیاری شده است یا چه زمانی رشته مروارید شما بارور شده است. اگر می خواهید نوزادان سبز رنگ خود را سالم و شاد نگه دارید، یک مجله باغبانی یک انتخاب عالی است.

کتاب حافظه
از یک دفترچه خالی برای یادداشت وقایع قابل توجه زندگی خود استفاده کنید و آنها را با عکس یا نقاشی تزئین کنید. با آن مانند یک دفترچه غیررسمی رفتار کنید و رویدادهای بزرگ زندگی، تعطیلات و دیگر خاطرات ارزشمند را ثبت کنید. این می تواند برای نگه داشتن شما باشد یا می توان آن را به کسی که دوستش دارید، مانند فرزندانتان، داد.

یک دوربین فوری بگیرید و عادت به گرفتن عکس های بداهه برای کتاب حافظه خود کنید. با آن تا می خواهید خلاق باشید! فقط مطمئن شوید که از ساختن خاطرات عالی لذت می برید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *