تعیین بهترین روغن موتور برای وسیله نقلیه شما چه روغن مصنوعی یا روغن موتور بهتام sn، مسافت پیموده شده یا روغن معمولی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

برخی عوامل خارجی هستند، مانند آب و هوای شما، عادات رانندگی یا حتی سن موتور شما.

سایر عوامل بر اساس نوع موتور وسیله نقلیه شما و مشخصات سازنده تعیین می شوند. این ممکن است بیشتر از آن چیزی باشد که شما می خواستید در مورد انواع روغن مورد استفاده در خودروها بدانید.

روغن فول سنتتیک برای وسایل نقلیه ای که نیاز به حداکثر عملکرد و سطح بالایی از روغن کاری دارند ایده آل است.

روغن فول سنتتیک سطوح ویسکوزیته بالاتر، مقاومت در برابر اکسیداسیون و تجزیه حرارتی را فراهم می کند و به مبارزه با لجن روغن کمک می کند.

به علاوه، به بهبود بهره وری سوخت کمک می کند و حتی می تواند با کاهش کشش موتور، اسب بخار خودرو را افزایش دهد.

از آنجایی که قیمت روغن موتور مصنوعی دو تا چهار برابر بیشتر از روغن معمولی است، با تکنسین خود در مورد اینکه آیا روغن مناسب برای ماشین شما است یا خیر صحبت کنید.

روغن

اگر در آب و هوایی با زمستان های فوق العاده سرد یا تابستان های بسیار گرم زندگی می کنید، یا از وسیله نقلیه خود برای یدک کشی یا حمل و نقل استفاده می کنید.

روغن مصنوعی ممکن است بهترین نوع روغن برای وسیله نقلیه شما باشد. موتورهای قدیمی‌تر نیز می‌توانند از روغن مصنوعی بهره ببرند.

زیرا می‌تواند به جلوگیری از تجمع لجن مضری که به نظر می‌رسد برخی از موتورهای قدیمی مستعد ابتلا به آن هستند، کمک کند.

روغن ترکیبی مصنوعی بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد. بسیاری از ویژگی های روغن فول سنتتیک را دارد، اما با قیمت بسیار پایین تر.

این نوع روغن مخلوطی از روغن های پایه مصنوعی و معمولی به همراه برخی مواد افزودنی برای مقاومت بیشتر در برابر اکسیداسیون و خواص عالی در دمای پایین است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *