سیب فوجی و سیب قرمز در عراق که توسط پرورش دهندگان ژاپنی در دهه 1930 ایجاد شد، محبوبیت سیب فوجی در ایالات متحده در دهه 1980 افزایش یافت و به سرعت به یکی از محبوب ترین ها در این کشور تبدیل شد.

این یک سیب ترد بزرگ یکی از بستگان Red Delicious با شیرینی شدید است که این سیب را به یک کاندید ایده آل برای خام خوردن تبدیل می کند.

سعی کنید فوجی ها را به سالادها و سالادهایی اضافه کنید که نیاز به پخت بسیار کم یا بدون پخت دارند تا قوام آنها حفظ شود.

اشتباهی قابل درک است که این سیب را با مک اینتاش اشتباه بگیرید. هر دو در سمت اسکوات قرار دارند، با فضای داخلی سفید کرمی و طعم‌های شیرین و ترش.

Cortland یک سیب نسبتا نرم است، اگرچه به نرمی McIntosh نیست.

سیب

برخلاف مک اینتاش، کورتلند به عنوان یک سیب همه منظوره عمل می کند، به این معنی که می توانید آن را بپزید، بپزید یا خام بخورید.

این محبوب ترین نوع سیب در ایالات متحده است که بسیار سنگین است و داخل آن سفید کرمی است.

رد دلیشز در حالی که آبدار است، یک سیب نرم است و به خوبی پخته نمی شود. بهتر است آنها را خام مصرف کنید. آنها میان وعده های ایده آلی برای ناهار هستند.

شکل گالا که بلندتر از عرض آن است، شبیه سیب های گلدن و رد دلیشز است. این سیب دارای طعم ملایم، شیرین و بافتی ترد است و یکی از سیب‌های قرمز روشن‌تر است که دارای رنگ‌های زرد روشن است.

این نیز یکی از سیب های نسبتا کوچک در این جمع بندی است.

مانند فوجی ها، گالاها به دلیل داشتن پوست نازک و شیرینی کلی، به راحتی می توانند به صورت نپخته خورده شوند، و آنها را به میوه ای ایده آل برای کودکان تبدیل می کند. آنها همچنین برای پخت و پز خوب هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *