ساعت جی شاک اصل زنانه را می توان به اوایل دهه 1970 ردیابی کرد. ساعت جی شاک اصل زنانه یکی از اولین ساعت‌های دیجیتالی بود که در سال 1972 عرضه شد.

این نقطه‌ای در تاریخ است که رایانه‌ها به اندازه‌ای کوچک شدند که در یک ساعت مچی قرار بگیرند. یکی دیگر از ساعت های دیجیتال اولیه، ساعت ماشین حساب Calcron بود که دارای نمایشگر نه رقمی بود.

یکی دیگر از مدل‌های قبلی ساعت جی شاک اصل زنانه بود که در سال 1983 عرضه شد. این ساعت می‌توانست دو یادداشت با 1000 کاراکتر را در خود ذخیره کند و می‌توان آن را به صفحه‌کلید همراه ساعت متصل کرد که برای تایپ یادداشت‌ها استفاده می‌شد.

در سال 1990، ساعت جی شاک اصل زنانه را منتشر کرد، ساعتی که پیام‌های پیجر را دریافت می‌کرد. در طول دهه 1990، رایانه‌های پوشیدنی دارای قابلیت‌های پیچیده‌تر ذخیره‌سازی داده‌ها و عمر باتری بودند.

برخی از اولین ساعت جی شاک اصل زنانه مبتنی بر فناوری اشیاء شخصی هوشمند مایکروسافت (SPOT) بودند. Fossil و Suunto اولین ساعت‌های SPOT را در سال 2004 معرفی کردند.

این ساعت‌ها می‌توانستند اخبار، وضعیت آب‌وهوا و به‌روزرسانی‌های موجودی، و همچنین ایمیل و پیام‌های فوری را با استفاده از فرستنده‌های مدولاسیون فرکانس دریافت کنند.

ساعت جی شاک اصل زنانه در دهه 2010 محبوبیت پیدا کردند. ساعت‌های محبوب شروع به ایفای نقش در بازار محاسبات تلفن همراه کردند. گوگل در سال 2014 Android Wear را توسعه داد که یک سیستم عامل موبایل است.

یکی از حوزه‌هایی که بسیاری از تولیدکنندگان ساعت جی شاک اصل زنانه روی آن تمرکز کرده‌اند، داده‌های بیومتریک است.

ساعت جی شاک اصل زنانه می‌توانند اطلاعات تناسب اندام، مانند مراحل انجام شده در روز و ترکیب بدن را کنترل کنند. آنها همچنین می توانند شرایط پزشکی بالقوه را بررسی و تشخیص دهند. سازندگان به طور مداوم بر روی راه هایی برای گنجاندن فناوری های مرتبط با سلامت بیشتر در ساعت های هوشمند تمرکز میکنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *