دنیای ساعت سیکو 5 طلایی دیجیتال امروزی، حجم بی نهایتی از اطلاعات را به راحتی در اختیار ما قرار می دهد. وب‌سایت‌های اینترنتی، صفحات IG، انجمن‌ها، مجلات آنلاین و کانال‌های یوتیوب تنها برخی از پلتفرم‌های اصلی هستند که جهان‌های بی‌نهایت و خرده‌جهان‌ها در آن‌ها باز می‌شوند، جایی که پیدا کردن مسیر در آن‌ها همیشه آسان نیست.

من فقط باید با یک Longines شروع می کردم. یکی از تاثیرگذارترین دانشمندان تاریخ، خودش یک لانگینز می پوشید. پروفسور بزرگ آلبرت انیشتین، که از قضا دانش آموز ایده آلی نبود، یک لونگین تونیو شکل طلای 14 عیار را تکان داد. علاوه بر آن، Longines همچنین دارای سابقه نمادهای دیگری است.

که به طور مشهور قطعات خود را تزئین کرده اند، مانند Audrey Hepburn و Dolce Vita او و در نهایت، Amelia Earhart و chronograph او. این سه نفر و ساعت هایشان به وضوح متفاوت بودند، اما ویژگی های مشترکی داشتند. از نظر انیشتین، هپبورن و ارهارت، همه آنها عمیقاً به انسانیت و پیشرفت جامعه اهمیت می دادند. علاوه بر این، اگرچه ساعت‌های آن‌ها از نظر عملکرد و طراحی متفاوت بودند، اما از نظر رشته‌های خاص کاربر، ظریف و کاربردی بودند.

ساعت

ویژگی‌های آنها همان چیزی است که معلمان سعی می‌کنند در بین سی دانش‌آموز یا بیشتر در مقابلشان تبلیغ کنند. با الهام از این سه نماد، اولین ساعت (در واقع، در این مورد مجموعه ای) را برای مربی ویژه انتخاب کردم، ساعتی که توانایی رساندن دانش آموزان خود را به اوج موفقیت دارد، مجموعه میراث Longines.

شاید با در نظر گرفتن این موضوع، تایمکس قول داده است که در صورت شکستگی یا جابجایی ساعت‌های کودکان، آنها را جایگزین کند. اگر یک ساعت فلیک فلک با بند پارچه‌ای کثیف شود، می‌توان آن را در ماشین لباسشویی انداخت، اگرچه خانم زیگمن پیشنهاد کرد که آن را در یک جوراب قرار دهید تا در طول فرآیند کمی محافظت شود. بسیاری از ساعت‌هایی که کودکان را هدف قرار می‌دهند از پلاستیک ساخته شده‌اند، اما موادی مانند فولاد ضد زنگ نیز اغلب استفاده می‌شوند.

ساعت های کودک اساساً به دو دسته تقسیم می شوند. ساعت‌های اسباب‌بازی اولیه برای کودکان بسیار خردسال، از حدود ۴ سالگی شروع می‌شوند.

سپس، امی پفلوم، معاون توسعه محصول در Timex توضیح داد: «شما بچه‌های بزرگ‌تر را دارید که کمی بیشتر به این فکر می‌کنند: «اینفلوئنسرها چه می‌پوشند؟»، «والدین من چه می‌پوشند؟»، «چه چیزی می‌پوشند؟» آیا افراد دیگری هستند که با پوشیدن آنها احاطه شده اند؟»

درست مانند طناب کشی در بازار ساعت بزرگسالان بین ساعت‌های سنتی سوئیسی و ساعت‌های هوشمند، به همراه گزینه‌های آنالوگ، ساعت‌های مچی متصل و ردیاب‌های تناسب اندام برای کودکان وجود دارد اغلب ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر از نسخه‌های معمولی بزرگسالان و برای افراد مسن‌تر استفاده می‌شود. فرزندان.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *