تولید پارچه‌ها از نظر فناوری پیشرفته باعث می‌شود محصولات تقلید از چرم طبیعی هر سال محبوبیت بیشتری پیدا کنند. علاوه بر این، آنها بادوام هستند و دارای پوشش های محافظ هستند که تمیز کردن آنها را آسان می کند. 

مهمتر از همه، آنها کاملاً از ظاهر چرم زنانه طبیعی تقلید می کنند، در حالی که قیمت بسیار پایین تری را حفظ می کنند.چه چیزی چرم طبیعی را از چرم مصنوعی، که اصطلاحاً «چرم اکو» نامیده می شود، متمایز می کند؟

چرم یک ماده اولیه 100٪ طبیعی است، بنابراین دارای ویژگی های منحصر به فرد خود و ساختار منحصر به فرد و متنوع، همچنین در یک تکه است.

هنگام سفارش تعطیلات چرمی، نمی توانیم انتظار داشته باشیم که چرم کل مبلمان یکسان باشد و بافتی یکنواخت در کل سطح داشته باشد. 

هر گونه علامت یا اسکار طبیعی بودن و منحصر به فرد بودن ماده خام را تایید می کند. هنگام سفارش یک مبلمان، هرگز نمی دانیم که چگونه خواهد بود. 

با این حال، این یک نقطه ضعف نیست، بلکه بزرگترین مزیت چرم است. هر سانتی متر متفاوت، منحصر به فرد است، درست مانند تاریخ آن. 

درست مانند پوست انسان با افزایش سن، چین و چروک، کشیدگی (در حد تحمل) تغییر می کند، اما با مراقبت صحیح و منظم، ظاهر و لطافت بسیار خوبی را برای چندین سال استفاده تضمین می کند.

رایج ترین چرم مورد استفاده در صنعت مبلمان، چرم گاوی است. با یک “چنگ” نرم و دوام مشخص می شود.

برای خبره ها، ممکن است مهم باشد که دوخت یک مبلمان با چرم طبیعی نیاز به رویکرد فردی و توجه ویژه متخصصانی دارد که در فرآیند ایجاد مبلمان مشارکت فعال دارند.
قبل از اینکه یک مبلمان چرمی باکیفیت دریافت کنیم، در هر مرحله از تولید باید یکسری شرایط رعایت شود. انتخاب کیفی چین ها، استفاده از نخ های تقویت شده، دقت برش و روش دوخت برای ظاهر نهایی مبلمان بسیار مهم است. 

بنابراین، در حالی که منتظر تعطیلات چرمی رویایی خود هستید، باید صبور باشید و درک کنید. مدت زمان استاندارد حداقل 6 تا 10 هفته است.

این یک ماده پلی استری است که به طور عامیانه “چرم محیطی” یا “skaj” نامیده می شود که شبیه چرم طبیعی است اما هیچ ارتباطی با آن ندارد.

اگرچه نمایش تقریباً کاملی از ظاهر ماده خام به دست آمد، اما خواص کاملاً متفاوتی دارد. این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که آیا این تفاوت مفید است یا خیر.

چرم مصنوعی دارای چندین ویژگی است که به قدری متقاعد کننده است که به یکی از محبوب ترین مواد روکش صندلی، تخت خواب و مبلمان سالن تبدیل شده است. 

دارای پوشش های محافظ در برابر کثیفی های سرسخت است و نیازی به نگهداری ندارد. نسبت به آب نفوذ ناپذیر است و کمی به تغییرات شرایط آب و هوایی (رطوبت، اشعه ماوراء بنفش، گرما، سرما) واکنش نشان می دهد. 

بنابراین در برابر هوا نیز غیر قابل نفوذ است که یکی از معایب این ماده است. چرم مصنوعی به طور گسترده ای به عنوان مکمل برای مبلمان چرم استفاده می شود. 

در مکان هایی که شدت استفاده ناچیز است (پشت و کناره های مبلمان) استفاده می شود و به شما این امکان را می دهد که دوام و ظاهر مبلمان کاملاً از مواد اولیه طبیعی را حفظ کنید و در عین حال قیمت آن را کاهش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *