از چندین رشته فویل فلزی نازک سیم و کابل رفسنجان تشکیل شده است که دور یک نایلون انعطاف پذیر یا هسته نساجی پیچیده شده است.

چندین سیم قلع و قمع معمولاً با یک لایه عایق پوشانده می شوند تا یک هادی را تشکیل دهند. چندین هادی یک سیم را در یک پروفیل گرد یا یک کابل مسطح تشکیل می دهند.

سیم بافته از چند رشته سیم کوچک سیم و کابل رفسنجان تشکیل شده است که به هم بافته شده اند. مانند سیم های رشته ای، سیم های بافته شده رسانای بهتری نسبت به سیم های جامد هستند.

هنگام خم شدن به راحتی نمی شکنند. سیم های بافته شده اغلب به عنوان محافظ الکترومغناطیسی در کابل های کاهش نویز استفاده می شوند.

دسته‌های سیم دسته‌هایی از سیم یا کابل هستند و می‌توانند انواع مختلفی از مواد اتصال بیرونی داشته باشند.

سیم

مانند قیطان‌ها، آستین‌های قابل گسترش، توری‌های نظامی، روکش‌های ستون فقرات و روکش‌های کراوات.

دسته سیم کار نصب و سازماندهی سیستم های الکتریکی را ساده می کند.

صاحبان خانه و برقکارها به طور معمول از اصطلاحات “سیم” و “کابل” به جای یکدیگر استفاده می کنند، اما تفاوت قابل توجهی وجود دارد.

کد الکتریکی به طور رسمی به سیم ها به عنوان “رسانا” اشاره می کند، اما اجازه دهید آنها را سیم بنامیم تا کار را آسان کنیم.

سیم و کابل رفسنجان می توانند خالی باشند، مانند اتصال به زمین و اتصال تجهیزات و مدارهای الکتریکی. یا می توان آنها را با موادی پوشاند که فقط از خوردگی محافظت می کند و رسماً به عنوان عایق الکتریکی واجد شرایط نیست.

در این مقاله درک درستی از انواع سیم ارائه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مرتبط، با سایر راهنماهای ما مشورت کنید.

یا از پلتفرم کشف تامین کنندگان توماس دیدن کنید تا منابع بالقوه تامین را بیابید یا جزئیات محصولات خاص را مشاهده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *