هنگامی که در بازار برای کابل انعطاف پذیر مانند سیم و کابل کرمانشاه هستید، می خواهید کابلی با تعداد رشته های بالا تهیه کنید.

سیم کشی چیزی است که بین کابلی با طول عمر انعطاف بالا و کابلی که پس از یک ماه استفاده خراب می شود، تفاوت ایجاد می کند.

قاعده کلی این است که هر چه رشته های کابل بیشتر باشد، انعطاف پذیرتر خواهد بود – که منجر به افزایش طول عمر می شود.

موثرترین پیکربندی برای کابل‌های فلکس، یک طناب است که در کابل‌های ما وجود دارد. در حالی که کابل‌های طناب‌گذاری کمی گران‌تر از کابل‌های PVC معمولی هستند، افزایش استقامت آن‌ها را ارزشمند می‌کند.

چند شاخص وجود دارد که می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند. مهمترین شاخص قدرت دیالکتیکی کابل است.

سیم

اگر کابل دارای استحکام دی الکتریک بالایی باشد، به این معنی است که مواد کمتری روی کابل وجود خواهد داشت که انعطاف پذیری را افزایش می دهد.

همچنین عاقلانه است که یک کابل ساخته شده از مواد نرم با کیلومتر شمار 70-80 انتخاب کنید. اگر کابل نرم تری داشته باشید، وزن آن سبک تر می شود، به این معنی که راحت تر خم می شود و خم می شود.

مواد مورد استفاده در کابل‌های انعطاف‌پذیر «اعضای مقاومت» نامیده می‌شوند، این بخش‌های جداگانه‌ای از کابل هستند که آن را قادر می‌سازند در حین خم شدن بهینه عمل کند و یکپارچگی مدار کابل را حفظ کند.

این مواد شامل میله های فولادی یا فایبرگلاس است که معمولاً در مرکز شیروانی قرار دارند. اگر مواد به کار رفته در کابل شما شامل هر یک از موارد ذکر شده باشد.

کابلی خواهید داشت که می تواند فشار سنگین ناشی از کشیدن، لرزش، خم شدن، غلت زدن و غیره را تحمل کند.

انعطاف‌پذیری در سیم‌کشی تصادفی رخ نمی‌دهد این انعطاف‌پذیری از طریق مهندسی هوشمند و اعمال مواد با کیفیت بالا بر روی هر سیم به دست می‌آید که ما را قادر می‌سازد سیم‌های انعطاف‌پذیر تولید کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *