به عبارت ساده، مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه لباس های نیمه رسمی کمتر از لباس های تجاری معمولی هستند اما رسمی تر از لباس های معمولی مهمانی هستند.

با این حال، قوانین سخت و سریع وجود ندارد. در نهایت بستگی به این دارد که کجا می روید و اینکه آیا باید به سمت شیک پوشی یا باکلاس بودن قدم بردارید. بیایید ببینیم چگونه می توانید با آن به طور متفاوت برخورد کنید.
به طور سنتی، مراسم عروسی همه در مورد لباس رسمی است. و از شما انتظار می رود که چنین لباسی بپوشید، مگر اینکه برای یک مقصد یا یک عروسی ساحلی مشخص شده باشد.

با این حال، این نیز در حال تغییر است و عروسی‌ها نسبت به گذشته آرام‌تر می‌شوند. بنابراین، در اینجا یک لباس است که تمام جعبه های لباس نیمه رسمی عروسی را بررسی می کند.

این لباس یک طرفه قرمز شانه با طرحی رسمی اما با پیچ و تاب معاصر همراه است. یک کلاچ به همراه داشته باشید و صندل‌های بند مچ پا بپوشید و به لوازم جانبی دیگری نیاز نخواهید داشت.
مهمانی های کوکتل یکی از وزن بلوک سقفی رایج ترین مراسم هایی است که اکثر ما به آن دعوت می شویم. به نظر می رسد که شکستن آن برای اکثر خانم ها سخت است، زیرا، صادقانه بگوییم، ما همیشه یک لباس کوکتل منحصر به فرد نداریم.

درست مانند لباس های تی شرت، پیراهن های رسمی نیز در حال افزایش هستند. در اینجا یک لباس پیراهن قرمز نوعی پارچه ابریشمی وجود دارد که می تواند به کمک شما بیاید.

همچنین می توانید یک کمربند شیک به یک پیراهن رسمی اضافه کنید تا آن را تا حدی بالا ببرد. دفعه بعد که به خرید می روید، لباس هایی از این دست را انتخاب کنید، لباس بلوچی زاهدانی زیرا این لباس ها بسیار زیاد است.
با یک همکار تجاری یا یک مشتری بالقوه به یک ناهار می روید؟ یا شاید به جایی می‌روید که نمی‌توانید کاملا معمولی باشید و می‌خواهید با احتیاط لباس‌هایتان را رعایت کنید؟ یک جفت شلوار نخی یا خاکی تا مچ پا با یک بلوز نیمه رسمی کتان، نخی یا پارچه ابریشمی کاملاً عالی است.

یک کیف زنجیر به همراه داشته باشید، جواهرات زیبا را انتخاب کنید و با یک رژ لب روشن مقداری آرایش خنثی بزنید تا ظاهر را کامل کنید.
چوکرها و همه چیزهای دهه 90 با صدای بلند برمی گردند. نه فقط چوکرها به عنوان لوازم جانبی، بلکه به عنوان تاپ های چوکر نیز.

بله، آنها می توانند چیزی فراتر از معمولی باشند در اینجا مدرک وجود دارد. یک شلوار جین بوت برش یا پسرانه با یک تاپ به سبک چوکر بپوشید، و یک لباس نیمه رسمی به همین سادگی ایجاد کرده اید.

شلوار جین به ظرف ژله تک نفره سبک شلوار نیز یک انتخاب شیک برای ظاهر جین در کنار بلوز با جزئیات چوکر است.

 • منابع:
  1. 15 Most Stylish Semi Formal Attire For Women
 • تبلیغات:
  1. برای رفع شوره سر، انگور استفاده کنید
  2. تعمیر انواع خودرو با استفاده از لباس
  3. نوعی انار که می تواند با نور لامپ رشد کند
  4. تاثیر خواندن کتاب بر زندگی اجتماعی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *