ممکن است به دلیل گزینه ها و طرح های محدود موجود، جمع آوری کمد لباس نوزاد پسر دشوار باشد. بنابراین، در اینجا لیستی از بهترین لباس‌های نوزاد پسر وجود دارد که به شما کمک می‌کند فرزندتان را شیک بپوشانید.

ما شلوار، پیراهن، کت، شلوار و لباس نوزاد پسر و موارد دیگر را با چندین چاپ رنگارنگ از شخصیت‌های کارتونی، قهرمانان و الگوهای سرگرم‌کننده قرار داده‌ایم که باعث می‌شود کودک شما جذاب‌تر به نظر برسد. این لباس‌ها راحت، رطوبت‌گیر هستند و برای پوشیدن روزانه ماندگاری بالایی دارند.

با سایزها و طرح های مختلف موجود، می توانید با بررسی محصولات لیست شده، لباس مناسب برای نوزاد پسر خود انتخاب کنید.

کت و شلوارهای آستین کوتاه شش تکه Simple Joys از 100% پنبه ساخته شده و به صورت راه راه، چاپی و جامد عرضه می شود. این لباس های شیک و شیک برای کودک شما مناسب است. لباس‌های بدن کوچک، ایمن و باکیفیت هستند و دارای یقه‌های قابل گسترش و گیره‌های بدون نیکل روی پانل‌های تقویت‌شده هستند. گیره های قوی پوشیدن و برداشتن آن را بدون ایجاد ناراحتی برای کودک آسان می کند. استفاده از زیپ با کیفیت بالا آسان است و حتی پس از استفاده مکرر در جای خود باقی می ماند.

پاپوش خواب و بازی Gerber در یک ست چهار تکه عرضه می شود و یک بدنه ی کش دار برای بچه های کوچک است. این پیراهن نرم از 100 درصد پنبه ساخته شده است و پارچه ای قابل تنفس دارد که پوست حساس کودک شما را تحریک نمی کند و هدیه ای عالی برای تازه مادران و لباسی دلپذیر برای نوزادان است.

زیپ کامل پوشیدن و درآوردن لباس بدن را ساده می کند. طراحی پای محصور شده کودک را گرم و راحت نگه می دارد. این ست به دلیل داشتن الگوهای زیبا، سرگرم کننده و تناسب راحت، خرید خوبی است. به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد محصول، این ویدیو را تماشا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *