یکی از راه های اصلی استفاده از لوله پلی اتیلن 16 برای سیستم های آب آشامیدنی است. هیچ کس نمی خواهد آبی بنوشد که در معرض خطر آلودگی با مواد شیمیایی باشد و اینجاست که بی اثر بودن نسبی لوله پلی اتیلن مفید است.

هیچ سمی از لوله به آب آشامیدنی نمی‌رود، بنابراین منبع آب در حین انتقال از طریق شبکه‌ای که با لوله پلی‌اتیلن ساخته شده است، ایمن نگه داشته می‌شود.

لوله پلی اتیلن برای انتقال گاز طبیعی نیز استفاده می شود. افراد زیادی از گاز طبیعی برای پخت و پز و سایر کاربردها استفاده می کنند.

گاز طبیعی را نمی توان به روشی که برخی از گازهای دیگر مانند پروپان می توانند ذخیره کرد. به این ترتیب، باید از طریق یک شبکه قابل اعتماد حمل و نقل شود.

این سیستم ها با استفاده از لوله های پلی اتیلن بادوام ساخته می شوند که گاز طبیعی را به زیر زمین منتقل می کنند.

لوله

از آنجایی که PE بسیار سخت است. بعید است که لوله‌ها آسیب ببینند و گاز طبیعی، آب یا هر ماده دیگری که حمل می‌کنند نشت کند.

از آنجایی که پلی اتیلن را می توان در دماهای پایین بدون شکننده شدن استفاده کرد، این نوع لوله کشی برای مناطقی که اغلب در معرض دماهای سرد هستند، مناسب است.

لوله های پلی اتیلن حتی می توانند برای سیستم های آبپاش چمن نیز استفاده شوند، زیرا اگر کسی روی آنها قدم بگذارد به راحتی آسیب نمی بیند.

اگر در تابستان روز به روز در معرض نور آفتاب گرم قرار گیرند شروع به نشت نخواهند کرد و پس از هوای سرد نیازی به تعویض سیستم اسپرینکلر خود نخواهید داشت.

از این لوله ها برای گرمایش از کف تابشی و حتی لوله کشی پمپ حرارتی زمین گرمایی نیز استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن به مدیران پروژه اجازه می دهد تا در هنگام نصب در هزینه خود صرفه جویی کنند. LESSO دارای لوله های پلی اتیلن برای هر نوع پروژه ای است که در برابر انواع فشار مقاومت می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *