دمپایی روفرشی پسرانه به دلیل ترکیبی از راحتی، دوام و قیمت مناسب، از هر دمپایی دیگری که آزمایش کردیم، برتری می‌یابد. ما همچنین دوست داریم که آنها با یک زیره بادوام برای حرکت سریع در خارج از خانه عرضه می شوند. اینها در بین منتقدان مورد علاقه هستند، و اگر می خواهید یک دمپایی مبهم و راحت داشته باشید، انتخاب خوبی هستند.

دمپایی روفرشی پسرانه تا حد زیادی برخی از گرم ترین و راحت ترین دمپایی هایی هستند که ما پوشیده ایم. یکی از آزمایش‌کننده‌ها، قیچی نرم و مخملی را به‌عنوان «آغوشی گرم برای پاهای شما» توصیف کرد.

در حقیقت آنها برخی از حمایت‌کننده‌ترین سبک‌هایی هستند که ما نیز امتحان کرده‌ایم، با کفی مموری فوم و زیره لاستیکی پایدار. آنها به خوبی تناسب اندام دارند و در طول چندین هفته آزمایش کرکی باقی می مانند، و ما از سال ها استفاده از آنها می دانیم که دوام خواهند داشت.

شایان ذکر است دمپایی‌های مشابهی که ما امتحان کردیم، مانند مینتونکاها، در عرض یک یا دو هفته حالت کرکی خود را از دست دادند.

در همین حال، قیچی در موکاسین‌های Ugg به قدری پف‌کرده بود که به سختی می‌شد یک پا را در کفش قرار داد.

در وافع می توان به صراحت گفت دمپایی روفرشی مردانه کمی گرمتر از پشم نمدی ما است، بنابراین اگر تمایل به داشتن پاهای داغ یا عرق کرده دارید، یک دمپایی با موادی با قابلیت تنفس بیشتر در نظر بگیرید.

دمپایی روفرشی مردانه با قیمت حدود 90 دلار ارزان نیستند، اما ما فکر می کنیم که آنها سال ها بیشتر از سایر دمپایی های مشابه قیمتی که در نظر گرفتیم دوام خواهند داشت.

به طور کلی می توان بیان کرد اگر این دمپایی‌ها را سرمایه‌گذاری بلندمدت می‌دانید  افزایش قیمت در هشت سال، یک عمر معقول برای این دمپایی‌ها  مقرون به صرفه‌تر از تعویض دمپایی‌های نامرغوب هر چند سال یکبار هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *