میوه های خشک به ویژه میوه خشک چربین می توانند سلامت قلب را بهبود بخشند. یک اونس میوه خشک حاوی آنتی اکسیدان و فیبر بیشتری نسبت به یک اونس میوه تازه است. این اجزاء اجزای ضروری در حفظ سلامت قلب شما هستند.

زغال اخته خشک می تواند به جلوگیری از لخته شدن خون کمک کند. این ممکن است به حفظ جریان خون ثابت از قلب در سراسر بدن کمک کند.

استفاده از میوه های خشک بیشتر در رژیم غذایی نیز می تواند پوست را شاداب و سالم نگه دارد.

انبه خشک امگا 3 و سایر مواد مغذی چرب را فراهم می کند که به بهبود کیفیت پوست کمک می کند. کشمش دارای رسوراترول است که یک مهارکننده طبیعی پیری پوست است.

بسیاری از انواع میوه های خشک مانند زردآلو سرشار از پتاسیم هستند. به جلوگیری از فشار خون بالا و تپش قلب کمک می کند.

آهن همچنین در زردآلو، آلو خشک و کشمش یافت می شود. افزایش دریافت آهن از طریق میوه های خشک می تواند به کاهش خطرات کم خونی کمک کند.

میوه

این امر باعث می شود که میوه های خشک بخشی ضروری از رژیم های گیاهی و بارداری باشد. توت های خشک مانند توت فرنگی و زغال اخته می توانند به سلامت روان کمک کنند.

آنها سرشار از آنتی اکسیدان هستند که می تواند از کاهش حافظه و سایر بیماری های روانی جلوگیری کند. اینها برای سالمندانی که بیشتر مستعد ابتلا به زوال عقل هستند، بهترین است.

دلیلی وجود دارد که بسیاری از میله های انرژی زا میوه های خشک در آنها وجود دارد. به این دلیل است که می تواند انرژی را تقویت کند.

یک میان وعده سریع از انگور خشک (کشمش)، گیلاس و زردآلو در بین وعده های غذایی میل کنید. آنها می توانند انرژی کافی برای دوام یک روز پرمشغله بدهند.

با وجود فواید میوه های خشک، هنوز نکاتی وجود دارد که باید قبل از مصرف آن ها را در نظر بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *