برخی از مطالعات قابل توجه اخیر استفاده از اسکوترهای الکترونیکی و ویژگی های خدمات عملیات میکروموبیلت مشترک را بررسی کرده اند.
 به عنوان مثال، هنگام اسکوتر بزرگسال تهران بررسی عوامل نگرشی استفاده مداوم از اسکوترهای الکترونیکی در شیکاگو، جاودینار و همکاران. 
4] از طریق یک مدل معادله ساختاری حداقل مربعات جزئی (PLS-LEM) یافت شد که سودمندی و قابلیت اطمینان درک شده (یعنی در دسترس بودن تضمین شده) اسکوترهای الکترونیکی، عوامل اصلی تأثیرگذار بر انتخاب کاربران برای انتخاب اسکوترهای الکترونیکی مشترک بودند.
 دپارتمان حمل و نقل اسکوتر برقی دسته دار انگلستان مطالعه ای را در مورد ادراکات و ترجیحات اسکوترهای الکترونیکی در بریتانیا انجام داد و دریافت که 7 درصد از نمونه پاسخ دهندگان (مجموع 4000) از اسکوتر الکترونیکی استفاده کرده اند. 
که مردان در گروه سنی 16-24 محتمل ترین کاربران بودند.

 و اینکه اکثر دلایل کاربران برای سوار شدن به اسکوتر الکترونیکی برای سرگرمی و به دنبال آن رفت و آمد یا دسترسی به امکانات محلی بود [ 5 ].
 علاوه بر این، 60٪ از اسکوتر بچه پاسخ دهندگان از قانونی شدن اسکوترهای الکترونیکی در خطوط دوچرخه سواری در بریتانیا حمایت کردند و 14٪ اظهار داشتند.
که نباید اجازه استفاده از آنها در هیچ مکان عمومی را داد. یافته های این مطالعه علاوه بر سایر تحقیقات مشابه، مانند کریستوفورو و همکاران.
6 ] در پاریس، فرانسه، همچنین نشان داد که بسیاری از کاربران اسکوترهای الکترونیکی به جای خودروهای شخصی، از حالت‌های پیاده‌روی و حمل‌ونقل عمومی استفاده کردند. 
این موضوعی است که در این مقاله با بررسی نتایج نظرسنجی که شامل چندین سوال نگرشی است بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
سهولت استفاده و لذت اسکوتر بزرگسال حرفه ای بردن از عوامل مهم در استفاده از اسکوتر الکترونیکی در آینده است.
 اوشگر و همکاران [ 7 ] دریافتند که فقدان کار تجربی وجود دارد که ادغام حمل و نقل عمومی و حمل و نقل عمومی و مزایای اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی را که چنین ادغامی می تواند ارائه دهد، بررسی کند.
به ویژه در رابطه با اینکه چگونه میکروموبیلیتی می تواند برای دسترسی طولانی تر و سفرهای خروجی فراهم کند.
سفرهای دسترسی و خروج یا بخش های اول و آخر مایل تمرکز خاصی در مطالعه ارائه شده در این مقاله بود.
 • منابع:
  1. Perceptions of Electric Scooters Prior to Legalisation
 • تبلیغات: 
  1. خیارشور در بالا رفتن حس چشاییتان تاثیر گذار است
  2. اولین کرم پودر آرایشی با چه موادی ساخته شده بود؟
  3. با روحیه شاد می توانید زندگی مرفه ای داشته باشید
  4. روش هایی که کمک می کنند مالیات نپردازید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *