در نگاه اول، بیان مواد تشکیل دهنده یک پودر گوشت برای گاو و حیوانات خانگی می تواند بسیار زیاد باشد. در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که باید به خاطر بسپارید.

ابتدا، فهرستی از مواد لازم برای نمایش همه مواد در مقادیر کاهشی (بر حسب وزن) استفاده شده در محصول مورد نیاز است.

بنابراین بیشترین مشارکت کنندگان اول و کوچکترین ها آخرین هستند. بعد، مواد را به عنوان مواد اصلی و مواد فرعی در نظر بگیرید.

مواد تشکیل دهنده اصلی چند اولین لیست در ابتدای لیست مواد تشکیل دهنده خواهد بود. و بسیاری از آنها نام هایی را دارند که شخص آنها را به عنوان محصولات حیوانی یا گیاهی می شناسد.

اجزای فرعی عمدتاً موادی هستند که مواد معدنی، ویتامین‌ها و سایر مواد مغذی را تامین می‌کنند و نام‌هایی دارند که شما می‌شناسید.

گوشت

اما تعداد زیادی نام “صدای شیمیایی” وجود خواهد داشت. سایر مواد جزئی شامل نگهدارنده ها، مواد حالت دهنده، امولسیفایرها، تثبیت کننده ها و رنگ ها یا عوامل طعم دهنده هستند.

وقتی نوبت به مواد جزئی می رسد، تشخیص نام مواد تشکیل دهنده کمی سخت تر می شود.

اما، از آنجایی که مقررات مستلزم استفاده از نام‌های معمولی صحیح و استاندارد شده است، حداقل یک فرد می‌تواند از محصولی به محصول دیگر مقایسه کند.

خواندن فهرست مواد تشکیل دهنده غذای حیوانات خانگی و تلاش برای فهمیدن اینکه چه چیزی در برخی از مواد اصلی نشان داده شده در برچسب وجود دارد، می تواند یک چالش باشد.

مواد حیوانی مواد اصلی بسیار رایجی هستند که در غذای سگ و گربه مورد استفاده قرار می گیرند.

توضیحات زیر تعاریف اجزای AAFCO همانطور که در نشریه رسمی آمده است. ضامن ها نمی توانند نام را تغییر دهند. ماده باید با تعریف ماده مطابقت داشته باشد.

چهار ماده اول زیر همه محصولات خام هستند. این مواد در فرآیند تولید غذای حیوانات خانگی برای از بین بردن هرگونه باکتری مضر پخته می شوند، همانطور که غذا برای غذای انسان پخته می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *