افرادی که در جنوب کشور زندگی می کنند معمولا با برداشت خرما از درخت نخل و کشاورزی زندگی خود را می گذرانند.درخت نخل درختی است که تمام قسمت های آن قابل استفاده است و می توان درآمد خوبی از این راه کسب کرد.

سنگ تراورتن

میزان فروش سنگ تراورتن فرشی در بازار کشور ما به حد قابل قبولی رسیده است. تولید‌کنندگان سنگ تراورتن با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، متخصص ترین افراد و تکنولوژی روز دنیا مرغوبترین نوع این سنگ ها را تولید می‌ کنند و در اختیار مشتریان می گذارند. با توجه به این نکته که تولیدات سنگ تراورتن در کشور ما به حد قابل قبولی رسیده است.

سرکه خرما

سرکه به عنوان یکی از مواد غذایی بسیار مفید با طعم ترش و ملس و خاصیت های بسیار زیادی می باشد که از انواع میوه های مختلف به دست می آید و از نمونه های این ماده غذایی می توان به سرکه سیب، سرکه انگور، سرکه خرما و نمونه های مختلف دیگر اشاره کرد که هر کدام از این مواد غذایی در ترکیبات خود دارای ویتامین ها و مواد معدنی بسیار زیادی می باشند.

روغن موتور

امروزه شاهد حضور روغن موتورهای تقلبی در بازار هستیم. موضوع انتخاب یک روغن موتور مناسب والبته اصل ومرغوب، ازآن جهت که استفاده از روغن موتور تقلبی میتواند آثار تخریبی جبران ناپذیری بر خودرو وموتورآن داشته باشد، تشخیص روغن اصل موتور تقلبی به دغدغه ونگرانی رانندگان تبدیل شده است.

دستکش ساق بلند

یکی دیگر از دستکش های ساق بلند در ایران، دستکش ساق بلند لاستیکی چرم گیلان می باشد که با بهترین کیفیت ساخته می شوند. کارخانه دستکش گیلان در سال 1353 با مشارکت یک شرکت خارجی شروع به تولید در زمینه دستکش های ساق بلند کرد و تا به امروز یکی از بزرگترین تولیدکننده های دستکش ایرانی می باشد که به کشور های خارجی مانند ترکیه عراق افغانستان و… صادرات دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *