بر پایه چسب های مصنوعی از جمله استرهای اسید اکریلیک، گچ فارسان ساخته شده و به طور قابل توجهی سریعتر از سایر انواع گچ سخت می شوند.

زمانی که به یک گچ نازک و آسان برای اعمال نیاز است، بیشتر در فضای باز استفاده می شود. یکی از انواع گچ پلاستیکی گچ رزین سیلیکونی است.

رطوبت را بسیار بهتر هدایت می کند و به طور خاص برای نماهای مستعد آب و هوا استفاده می شود، اما بسیار گران است.

گچ سبک یک گچ مخصوص بر پایه سیمان یا آهک است که در آن از مواد افزودنی بسیار سبکتر مانند خاک رس منبسط شده استفاده می شود. آنها یک عایق حرارتی موثر برای بنایی ساخته شده از مواد متخلخل مانند بتن سبک هستند.

گچ بر پایه خاک رس مخلوط با خاک رس و سیلت. رطوبت را به خوبی دفع می کند و می توان از آن به عنوان پایه یا تاپ کوت استفاده کرد.

گچ

اغلب در داخل خانه برای فیلتر کردن آلاینده هایی مانند دود سیگار از هوا استفاده می شود. به دلیل از دست دادن رطوبت در هوا به سرعت سفت می شود.

سیمان اساس این گچ را تشکیل می دهد که به ویژه در فضای باز استفاده می شود.

مناطق معمولی کاربرد پایه های خانه، دیوارهای بیرونی اتاق های زیرزمین و برای کاشی کاری زمانی که از روش تخت نازک استفاده می شود. مزیت دیگر عایق کاری کارآمد و حفاظت از آب و هوای نما است.

از سوی دیگر، شش نفر باقی مانده در این فهرست، تنها با ترکیب آنها تعریف نمی شوند، بلکه بیشتر با عملکرد یا قدرت آنها تعریف می شوند.

آنها هدف خاصی دارند و بنابراین برای برنامه های خاص بهتر از سایرین مناسب هستند.

گچ برای عایق حرارتی در داخل و خارج از منزل. با توجه به مواد مدرن مانند انواع ترموپلاستیک با اثر قابل توجهی بهتر از گچ آهک هوایی.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *